Ogłoszenie Wójta Gminy Narew w sprawie dofinansowania na usuwanie eternitu

Ogłoszenie
Wójta Gminy Narew

w sprawie dofinansowania na usuwanie eternitu

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Narew

Uprzejmie informuję o możliwości pozyskania przez Gminę Narew na rok 2013 dofinansowania na usuwanie eternitu z zabudowań mieszkalnych i gospodarskich oraz innych wyrobów zawierających azbest. Dofinansowanie obejmie demontaż eternitu z zabudowań, jego transport oraz utylizację. Wykona to na zlecenie Gminy Narew specjalistyczna firma posiadająca odpowiednie zezwolenia. Roboty należy wykonać do 31 października 2013 r. Koszty związane z zakupem nowych materiałów i pokryciem dachowym nie są objęte dofinansowaniem i muszą być sfinansowane przez każdego właściciela oraz wykonane jego własnym staraniem.

W związku z powyższym prosimy zainteresowane osoby o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Narew, pokój nr 19, celem zgłaszania swojego udziału i przedłożenia konkretnych informacji nt. ilości eternitu, w terminie do 30 listopada 2012 r.

Prosimy o zgłaszanie się w wyznaczonym terminie, gdyż Gmina musi wystąpić w odpowiednim terminie z wnioskiem o dofinansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

 

Narew, dn.12.09.2012

Wójt Gminy Narew
Andrzej Pleskowicz

Metryka strony

Udostępniający: Mikołaj Timofiejuk - Referat Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa

Wytwarzający/odpowiadający: Andrzej Rusaczyk

Data wytworzenia: 2012-09-12

Wprowadzający: Andrzej Rusaczyk

Data wprowadzenia: 2012-09-13

Modyfikujący: Wojciech Popławski

Data modyfikacji: 2012-09-13

Opublikował: Wojciech Popławski

Data publikacji: 2012-09-13